8. 7. 2014

Dneska máme jen samé dobré zprávy :-). Není nám ještě ani týden a už jsme všichni zdvojásobili svoji porodní váhu a všichni jsme se dostali přes půl kilogramu. Někteří už se pomalu začínají dokonce sami vyměšovat :-). Tekilka se snaží být pořád s námi, ale občas už i zůstane o chvilku déle na zahradě, aby si odpočinula. Včera jí akorát začal téct hnis z očí, tak jsme raději poprosili naši milou paní veterinářku, jestli by jí mohla zkontrolovat, abychom něco nezanedbali. Naštěstí se jedná jen o mírný zánět nejspíše z vyčerpání z porodu, takže jen mažeme framykoinem a za týden by to mělo odeznít.

 

6.7. 2014

Krásné nedělní odpoledne, zrovna když píši tenhle příspěvek, všechny ty žluté kuličky leží spokojeně vedle maminy a jsou úplně tiší. 

Všechny dětičky přibývají bez větších problémů i když někteří více a jiní méně, což se snažíme korigovat :-). Teki je báječná mamina, která neustále klidně leží, i když jí průzkumníci leží na hlavě a neúnavně masíruje bříška, aby jim pomohla s vyprazdňováním a nesnese slyšet své potomky brečet. Doufáme, že vše bude stejně pohodově probíhat a všichni budeme plynule nabírat a dělat pokroky :-).

 

Fotogalerie: ŠTĚŇÁTKA - Vrh B 2014